Videovalve

Sisetelevisiooni kaamera (CCTV) eelised on lihtsad ja selged. Lisaks sellele, et kaamera nägemine mõjub hoiatavalt, tagab ta ühtlasi ka pideva ülevaate, tegemist on justkui silmaga mis ei väsi.

Pidev ruumide või inimeste järelvalve varjatult või avalikult on tagatud. Kasutades kvaliteetseid digisalvestussüsteeme on võimalik salvestatud materjali näha igal soovitud hetkel. Pilti saab salvestada, töödelda ja suurendada ning on võimalik valida erinevaid nurki. Kombineerides digisalvestuse Ülekande süsteemiga on kliendil võimalik toimuvat ning toimunut näha läbi interneti erinevatest maailma nurkadest.

Selline juurdepääs teabele ei ole mitte ainult tõhus vahend kuritegevuse vastu, vaid ka suurepärane juhtimise vahend, mis tagab kontrolli personali ja järelvalve tootmisliinide üle, aitab vältida ebaseaduslikke kindlustusnõudeid ning on suurepärane abi meeskonna töötervisehoiu- ja tööohutusnõuete pidevaks täidesaatmiseks.

Videovalve süsteemid ei ole mitte ainult suurettevõtetele, vaid ka kodudele ja ettevõtjatele. Kus iganes on oht, mure või ebapiisav turvalisus, tagab suurepärase ülevaate.

Meil on tehnilised teadmised, et tagada kõigi kättesaadavate toodete seast parimad seadmed tagamaks süsteemi, mis vastab täielikult kliendi soovidele. Olgu selleks tavaline jälgimissüsteem või integreeritud pakett kaugseireks.